pátek 7. října 2011

Slevomat po druhé, tentokrát HEIpark

Tak jsme se podruhé nechali zlákat slevomatem. Vybrali jsme si pobyt v areálu HEIpark. Nabídka se jevila  zajímavě. Zde najdete něco jako mini recenzi. Posuďte sami: ubytování 2 noci, dvakrát snídaně, jedenkrát tříchodová večeře a to vše pro dvě osoby. K tomu jsme dostali poukaz na atrakce senzace v rámci areálu v hodnotě 550 Kč. Navíc děti do 6 let zdarma. To vše za příjemnou cenu 2.499 Kč.


Při zamluvení termínu pobytu jsme byli velmi příjemně překvapeni. Jeli jsme se dvěmi dětmi do šesti let a nechtěli jsme připlácet za přistýlku. Pán na recepci nám nabídl čtyřlůžkový pokoj bez příplatku. Nechtěli jsme tomu uvěřit a musím přiznat, že jsme byli nedůvěřivý až do odjezdu.


Hotel je nově postavený a moderně zařízený a klimatizovaný. Taky byl velmi dobře uklizený. Pokoj, který jsme měli byl prostorný, vybavený dvěma televizemi a krásnou koupelnou, kterou vidíte na obrázku výše. Jediné co mi trochu vadilo, byly příliš měkké matrace, ale takové mají podle mých zkušeností skoro ve všech hotelích.

Ráno po snídani jsme šli vyzkoušet atrakce senzace. První na řadě byla 12m dlouhá skluzavka. Měl jsem strach, že to pojede jako blázen, ale mé obavy se nakonec ukázaly jako liché. Skluzavky jsou vhodné pro malé děti, jede to  pomalu a tak se ani nebáli. Potom děti vyzkoušeli trampolíny, divokého býka jsme odložili na večer a tak jsem se šli radši projet na bobové dráze, která se nám líbila ze všech atrakcí nejvíce.
V areálu jsou i další atrakce např. koupaliště (na to už byla zima), lanové centrum, driving range. Až napadne sníh tak si tu můžete užít i zimní radovánky. Přímo v areálu si vyznavači geocachingu můžou připsat jeden bodík.

Během pobytu jsem si udělali výlet do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm a do ZOO Zlín. Z těchto důvodů jsme se kromě snídaní a jedné večeře (která byla v ceně pobytu) stravovali mimo areál. Restaurace je hezky zařízená. Jsou v ní krásná mořská akvária. Dětem se moc líbili. Nicméně stylem se spíš než do oderských vrchů hodí někam do středomoří.


Tříchodová večeře v ceně voucheru:

PŘEDKRM
zavinuté filátko ze pstruha s lososovou fáší a koprovým žervé, gratinovaná bylinková bageta

HLAVNÍ JÍDLO
váleček z vepřové panenky špikovaný sušeným rajčátkem, parmazánem a parmskou šunkou v pikantní omáčce, bramborové noky

MOUČNÍK
vanilková zmrzlina v čerstvých jahodách zapečená sněhovou čepicí

Nejslabší část večeře byl hlavní chod. Vepřová panenka plněná rajčaty (čerstvými) a nějakým eidamem. Maso bylo výborně udělané, ale ta náplň (rajčata a sýr) a omáčka to jídlo stáhlo zbytečně srazilo dolů. Nejlepší byl předkrm. Káva nás též příliš neoslnila.

Přes tyto nedostatky celý pobyt hodnotíme velmi pozitivně a návštěvu zde můžeme jen doporučit. Vždyť přes nadstandardní ubytování (čtyřlůžkový pokoj místo dvojlůžkového) jsme platili navíc jen pití, které jsme si objednali k večeři.

V článku jsou použity fotografie z internetové prezentace areálu http://www.heipark.cz/. Věřím, že autorovi to vadit nebude. Pokud ano, nechť se ozve a fotografie vyměním.

Žádné komentáře:

Okomentovat